Tänään on 16.02.2019 08:30 ja nimipäiviään viettävät: Kai ja Kaij. Käytämme EVÄSTEITÄ | MOBIILIVERSIO M.UUTISVIRTA.FI
SuomiKiekko:

Suomalaislupauksen vaaraminen ei tyydyttänyt – fanit kiehuvat sosiaalisessa mediassa

Julkaistu: · Päivitetty:

Jesperi Kotkaniemen varaaminen ei ole miellyttänyt läheskään kaikkia Montreal Canadiensin faneja. Kun katsoo seuran Facebook- ja Twitter-tilien kommentteja, on kommenttien sävy varsin negatiivista. Varsinkin heti varauksen jälkeen sosiaalinen media täyttyi ivallisista ja negatiivisista kommenteista Canadiensin varauksen vuoksi. Kritiikin kohteeksi joutui erityisesti seuran GM Marc Bergevin. Porilaislähtöisen sentterin on siis voitettava puolelleen iso joukko ihmisiä, kun tuleva kausi […]

Avainsanat: varaus twitter tuleva sävy sosiaalisessa sosiaalinen montreal fani facebook canadiens kommentti media kohde kausi joukko iso


Uutisvirta.fi