Tänään on 16.12.2018 23:09 ja nimipäiviään viettävät: Auli, Aulikki, Aada, Ada ja Adele. Käytämme EVÄSTEITÄ | MOBIILIVERSIO M.UUTISVIRTA.FI
Pallomeri:

Video: Cristiano Ronaldo teki Juve-debyytin – iski maalin kahdeksassa minuutissa

Julkaistu: · Päivitetty:

Portugalilaistähti Cristiano Ronaldo iski uransa ensimmäisen maalin Juventuksen paidassa, kun mies onnistui harjoitusottelussa seuran kakkosjoukkuetta vastaan. Italian Serie A pyörähtää käyntiin viikonloppuna, joten Juventus pääsi vielä hiomaan kuvioitaan harjoitusottelun merkeissä. Tällä kertaa vastustajana oli seuran kakkosjoukkue, joka sai pideltäväkseen myös kesän suurimman hankinnan Cristiano Ronaldon. Portugalilainen osoittikin heti kättelyssä, miksi miehestä maksettiin yli 100 miljoonaa ... The post Video: Cristiano Ronaldo teki Juve-debyytin – iski maalin kahdeksassa minuutissa appeared first on Pallomeri.net .

Avainsanat: viikonloppu video ronaldo pyörähtää portugali pallomeri paita net minuutti mies merkki maksettu kesä juventus italia harjoitusottelu first cristiano


Uutisvirta.fi