Tänään on 22.09.2019 09:38 ja nimipäiviään viettävät: Mauri, Muritz ja Moritz. Käytämme EVÄSTEITÄ | MOBIILIVERSIO M.UUTISVIRTA.FI
Green Building Council Finland:

Vaalitoimikunta hakee Green Building Council Finlandin hallitukseen jäseniä

Julkaistu: · Päivitetty:

Marraskuun 26. päivä Green Building Council Finlandin syyskokouksessa täydennetään yhdistyksen hallitusta. Hallitukseen valittavien henkilöiden valintaa valmistelee vaalitoimikunta. Jos olet kiinnostunut GBC:n hallitustehtävistä ja toiminnan kehittämisestä tai haluat ehdottaa henkilöitä hallitukseen, ota yhteyttä vaalitoimikunnan puheenjohtajaan Ilari Ahoon (ilari.aho(at)uponor.com). Vaalitoimikunnan valitsee yhdistyksen vuosikokous ja sen tehtävänä on valmistella yhdistyksen kokouksen henkilövalinnat siten, että ehdotus toimielinten kokoonpanoksi kattaa […] The post Vaalitoimikunta hakee Green Building Council Finlandin hallitukseen jäseniä appeared first on Green Building Council Finland .

Avainsanat: ehdottaa council valinta tehtävä syyskokous päivä marraskuu jäsen ilari henkilö hallitus green gbc first finland ehdotus yhdistys valmistella


Uutisvirta.fi