Tänään on 23.09.2019 02:24 ja nimipäiviään viettävät: Mielikki ja Tekla. Käytämme EVÄSTEITÄ | MOBIILIVERSIO M.UUTISVIRTA.FI
Pallomeri:

TPS:n toimitusjohtaja Santtu Jokinen TS:lle: ”Kaskisella ei mitään tekemistä Virtasen hyllytyksen kanssa”

Julkaistu: · Päivitetty:

TPS on ollut hiljaa Jonne Virtasen tapauksesta, mutta toimitusjohtaja Santtu Jokinen on nyt valottanut seuran näkemyksiä Turun Sanomien haastattelussa. Jonne Virtasen hyllytyksen tultua julki, on TPS pitänyt tiukkaa linjaa tiedottamisensa suhteen ja on pitäytynyt avaamasta tapauksen taustoja. Virtasen julkilausuman johdosta TPS:n toimitusjohtaja Santtu Jokinen on antanut haastattelun Turun Sanomille, jossa hän edelleen puolustaa sekä seuran ... The post TPS:n toimitusjohtaja Santtu Jokinen TS:lle: ”Kaskisella ei mitään tekemistä Virtasen hyllytyksen kanssa” appeared first on Pallomeri.net .

Avainsanat: johdosta haastattelu first suhde santtu sanomille puolustaa pallomeri net linja jonne jokinen turku tps toimitusjohtaja tiukka tapaus


Uutisvirta.fi